fbpx

Харків,
пров. Отакара Яроша, 12-А , 0800 330 960 (дзвінки безкоштовні)

Харків,
Пр. Героїв Харкова, 278, 3-й пов., каб. 308

(філіал не працює)

Алеся Дмитрівна Лата

лікар-офтальмолог

Пацієнти центру «ОКО» знають Олесю Дмитрівну з 2018 року. Молодий чуйний фахівець, що докладно пояснює, яке лікування прописано пацієнтові й чому, веде пацієнта до самого одужання, переживає, щоб усе пройшло якнайліпше.

Команда

Наталія Юріївна Бачук

головний лікар й засновниця медцентру

Катарактальний хірург з 25-річним досвідом, офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Має значний досвід хірургії на базі лікарні ім. Л. Л. Гіршмана й офтальмологічних відділів інших міст України.

Початок її шляху в хірургії збігся з початком розвитку нових малоінвазивних методів оперування катаракти. Наталія Юріївна вчилася вже по-новому й продовжує використовувати сучасні технології в медцентрі. Паралельно з роботою в центрі «ОКО» виконує обов’язки доцентки кафедри офтальмології Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО), займається науковими дослідженнями у сфері катарактальної хірургії і судинної патології органу зору. Член Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Щорічно бере участь у профільних європейських конгресах, впроваджує в медцентрі сучасні методики лікування й оснащує його інноваційним медичним обладнанням.

Соболева-Ирина-Анатольевна

Ірина Анатоліївна Соболєва

консультант медцентру

Доктор медичних наук, декан хірургічного факультету ХМАПО, офтальмолог з 25-річним досвідом.

Добра подруга медцентру, чий досвід допомагає в найскладніших ситуаціях судинної патології органу зору (цьому присвячено її докторську дисертацію). Ми консультуємося з Іриною Анатоліївною онлайн, у нашому медцентрі або на кафедрі офтальмології в ХМАПО. За попереднім записом вона приймає пацієнтів у медцентрі.

Асмік Абовівна Мхітарян

офтальмолог, офтальмохірург

Хірург з 12-річним досвідом. Спеціалізація — окулопластика.

Офтальмохірург, останні шість років займається блефаропластикою, регулярно підвищує кваліфікацію в Українській академії пластичної хірургії. Вважають, що блефаропластику ліпше довіряти саме офтальмохірургові, а не просто пластичному хірургові, і з цим згодні колеги по центру «ОКО», багато хто з яких уже вдався до допомоги Асмік Абовівни.

Артем Жараспаєвич Уразов

вітреоретинальний хірург

Лікар-офтальмолог вищої категорії. Провів десятки тисяч успішних операцій.

Спілкується спокійно й розважливо, оперує швидко та легко. Дифірамбів на свою адресу не любить, хоча цілковито заслужив їх. Працює в багатьох клініках України як спеціально запрошений хірург.

Дарина Олександрівна Коновалова

ретинолог, лазерний хірург

Лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці й лікуванні захворювань сітківки, нейроофтальмологічних патологіях і глаукомах.

Раніше працювала в Інституті невідкладної і відновної хірургії ім. В. К. Гусака в Донецьку: консультувала дуже важких пацієнтів у відділах опіків, хірургії, неврології, гематології та лор-хвороб. «Найліпший лазерний стрілець нашого часу» за оцінкою колег. Роботу в центрі «ОКО» поєднує з роботою офтальмолога-консультанта в Інституті загальної невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева.

Маргарита Володимирівна Фрянцева

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Займається діагностикою, лікуванням дітей і підбором оптики для них.

2018 року опанувала спеціалізацію дитячого офтальмолога, у лютому 2020-го пройшла навчальний курс терапії рефракції нічними лінзами. Має досвід роботи з дорослими пацієнтами, тепер займається переважно дитячою офтальмологією та ортокератологією — підбором нічних лінз Paragon. Молода лікарка, до якої вже прагне записатися багато пацієнтів. Знає іноземні мови. Приймання дитини перетворює на гру.

Катерина Володимирівна Погудіна

лікар-офтальмолог

Лікар з 12-річним досвідом. Спеціалізується на діагностиці й лікуванні очей.

Так само точна в діагностиці, як доктор Гаус, але водночас спокійна, зосереджена й ввічлива. Працює з найскладнішими лікарськими випадками.

Юлія Глібівна Доля-Попсуйшапка

лікар-офтальмолог

Спеціалізується на діагностиці, проводить лазерне лікування. У вересні 2020 р. пройшла курси підвищення кваліфікації «Лазери в офтальмології» на базі Одеського інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова.

Віддана своїй роботі. Тонко відчуває людей, легка в спілкуванні, дотепна.

Олеся Романівна Бачук

лікар-офтальмолог

Молодий лікар з добрими відгуками пацієнтів, вільно розмовляє англійською.

Учениця Наталії Юріївни Бачук, асистує на операціях катаракти. Також освоює діагностику захворювань сітківки й склоподібного тіла, проводить хірургічні втручання на повіках. У серпні 2020 р. пройшла курси підвищення кваліфікації «Лазери в офтальмології» на базі Одеського інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова. З великим успіхом проводить лазерне лікування.

детский офтальмолог

Раїса Григорівна Вікман

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізація — діагностика й лікування дітей.

У медицині вже 38 років, з яких 28 — в офтальмології. Досвідчений й високопрофесійний лікар, що бачила вже майже все.

Роман Едуардович Хачатурян

лікар-офтальмолог

Спеціалізується на функційній діагностиці.

З 2020 року цей перспективний молодий лікар став частиною нашої команди. Чуйний та уважний до пацієнта від знайомства до миті, коли ви отримаєте допомогу й відповіді на всі запитання. Займається діагностикою, але також поглиблено вивчає сферу рефракційної хірургії.

Ганна Володимирівна Литвіщенко

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Спеціалізується в діагностиці й консультуванні пацієнтів.

Лікар, що поєднує в собі прагнення допомогти кожному пацієнтові та вміння створити затишок у всьому медцентрі. Без усмішки — хоча б у погляді — не помічена жодного разу.

Олена Сергіївна Камінська

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Спеціалізується на діагностиці та дитячій офтальмології.

Скрупульозний лікар, який ніколи не залишить жодного симптому без уваги. Відповідальна, уважна та ввічлива, знайде підхід до кожного пацієнта.