fbpx

Харків,
пров. Отакара Яроша, 12-А 0800 330 960 (дзвінки безкоштовні)

Харківська обл., Люботин,
вул. Травнева, 15-8 («Теремок»), 2 поверх +38 095 720 26 05

Технології

Устатковання для хірургії катаракти CENTURION Vision System (Alcon)

«Centurion» — інтелектуальна офтальмологічна система для факоемульсифікації катаракти, що контролює кожен крок операції і дає хірургові змогу провести операцію на вищому рівні та з мінімальним ризиком ускладнень. CENTURION як жоден інший факоемульсифікатор на сьогодні ​​гарантує пацієнтові МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКУ​ під час операції і забезпечує ​АБСОЛЮТНУ ТОЧНІСТЬ у роботі хірурга​! CENTURION Vision System об’єднує в собі кілька технологій факоемульсифікації:

 • Технологія Active Fluidics — інноваційна технологія, що дає змогу автоматично контролювати фізіологічний рівень внутрішньоочного тиску під час операції (індивідуально для кожного пацієнта). Тепер хірург може виконувати всю операцію за низького, але постійно підтримуваного внутрішньоочного тиску.
 • Технологія Balanced Energy — оптимізує роботу торсійного ультразвуку з інноваційним програмним забезпеченням і витратними матеріалами, гарантуючи якісне проведення хірургічного втручання. Конструкція нових голок INTREPID Balanced Tip робить проведення процедури не тільки ефективним, а й максимально безпечним.
 • Технологія Alcon Sentry Handpiece дає змогу провести операцію за фізіологічного внутрішньоочного тиску й знизити негативний вплив підвищеного тиску на око.

  Centurion — частина використовуваного в медичному центрі «ОКО» сучасного комплексу для хірургії катаракти, до якого також входять операційний мікроскоп LuxOR і система хірургічної навігації Verion від компанії Alcon.

оборудование в клинике ОКО 16

Лазер п'ятого покоління Alcon WaveLight EX 500

Лазер останнього покоління від компанії Alcon – провідного світового виробника обладнання для офтальмології.
На сьогоднішній день WaveLight EX500 визнаний найшвидшим лазером у світі, який схвалений FDA. На шляху до очі пацієнта лазерний пучок проходить потрійний контроль щільності енергії, що дозволяє отримати точний і довговічний рефракційний результат.
Одночасно з високою швидкістю впливу лазера установка не допускає ефекту нагрівання рогівки ока, що сприяє відмінним післяопераційним показникам та швидкому реабілітаційному періоду.

Ексімерний лазер WaveLight EX500 генерує лазерне світло з довжиною хвилі 193 нм із частотою 500 Гц, дозволяючи скоротити час проведення ексімерлазерної корекції зору до 1.4 секунди на діоптрію. Це знижує ризик дегідратації строми рогівки та дає надійні та точні результати.

Особливості:

 • Широкий спектр застосування. Міопія до -14,0 D, далекозорість (до +6,0 D), астигматизм до ±6,0 D
 • Надійність та безпека. Застосування нових технологій (Perferct Pulse Technology, PROLATE, Ultra-fast Eye Tracking, Wavefront Optimized)
 • Безболісна процедура (місцева інстиляційна анестезія)
 • Швидка процедура. Корекція 1 дптр займає близько 1,4 секунд
 • Прогнозованість результатів. Обстеження та корекція проводяться на єдиному комплексі обладнання, що дозволяє точно визначити діагноз, скласти програму лікування та спрогнозувати результат.
 • Швидкий відновлювальний період. Краще бачити пацієнт починає одразу після проведення лазерної корекції.

Операційний мікроскоп LuxOR (Alcon)

Це ​інноваційний прилад​ у світі офтальмохірургії, що дає змогу підвищити якість і безпечність проведення катарактальних та вітреоретинальних хірургічних операцій завдяки забезпеченню найстабільнішої зони червоного рефлексу й великої глибини фокуса.

оборудование клиники око в харькове 12

Система хірургічної навігації Verion (Alcon)

Система​​, яка значною мірою збільшує точність та ефективність планування й виконання операції. У медичному центрі «ОКО» ​​Verion ​є частиною єдиного операційного комплексу поряд з устаткованням CENTURION і мікроскопом LuxOR від компанії Alcon.
Verion створює можливість ​індивідуального підходу до кожного пацієнта​ під час планування розрізів та осей імплантації інтраокулярної лінзи, дає змогу визначити й зоптимізувати хірургічний план, створює цифрову карту операції, яку використовують під час хірургічного втручання, що дає змогу гарантувати позитивний результат для кожного пацієнта.

Також Verion дає змогу:

 • виконувати кератометрію, пупілометрію та інші передопераційні розрахунки;
 • отримати зображення ока пацієнта у високій якості й роздільній здатності;
 • автоматично визначати склеральні судини, лімб, зіницю й індивідуальні особливості райдужної оболонки.
оборудование в клинике ОКО 15

Система для вітреоретинальної хірургії Constellation Vision System (Alcon)

Революційне американське обладнання останнього покоління.
Дає змогу проводити вітреоретинальні операції на безпрецедентному рівні контролю, стабільності й ефективності.

оборудование око

Спектральний оптичний когерентний томограф SOCT Copernicus Revo NX 130 (Optopol Technology)

Високотехнологічний томограф SOCT Copernicus вивів як діагностичний, так і хірургічний напрями роботи медичного центру «ОКО» на якісно новий рівень. Томограф SOCT Copernicus — ​лідер у діагностиці й лікуванні захворювань сітківки​​.

Таких томографів у медцентрі два, один з них — з функцією ОКТ-ангіографії (у головному відділі). Це інноваційний неінвазивний метод, що дає змогу пошарово візуалізувати судини ока й здійснювати діагностику на принципово новому якісному рівні. Ангіографію диска зорового нерва використовують для оцінювання стану його кровотоку, діагностики глаукоми на ранніх стадіях і моніторингу. У разі захворювань сітківки ОКТ-ангіографія дає змогу виявити наявність і локалізацію новоутворених судин, формування зон ішемій, оцінити стан кровотоку загалом, що має величезне значення для правильного й своєчасного поставлення діагнозу, призначення лікування та запобігання розвитку ускладнень.

Крім того, томографія сітківки дає змогу ​з високою точністю прогнозувати результат операції з лікування катаракти!​ Роздільна здатність приладу дає лікареві змогу бути впевненим у поставленні діагнозу, мінімізуючи шанси припуститися помилки. Ультрависока швидкість сканування скорочує час збору даних та істотно поліпшує комфорт і для пацієнта, і для лікаря під час дослідження.

оборудование клиники око в харькове 11

Діагностичний пристрій WaveLight Oculyzer II

З його допомогою вивчаємо особливості передньої та задньої поверхні рогівки (вимірюється 25 000 точок). Визначаємо її товщину, розраховуємо математичні індекси, які описують особливості рогівки.

Все це дозволяє виявити протипоказання до проведення операції та побудувати високоточну індивідуальну програму лазерної корекції зору.
Даний прилад входить до єдиного комплексу обладнання, що дозволяє точно визначити діагноз, скласти програму лікування та спрогнозувати результат.

Діагностичний пристрій WaveLight ALLEGRO Topolyzer VARIO

Діагностичний пристрій Topolyzer VARIO – останній ступінь еволюції перевіреної технології Topolyzer™. Поєднує в собі безконтактне визначення топографії рогівки, кератометрію та пупілометрію.

Робота діагностичного пристрою Topolyzer VARIO заснована на системі дисків Плачідо, що складається з 22 вимірювальних кілець з 22000 реперними точками. Ефективний вимір параметрів рогівки виконується із вказівками лікаря на тривимірній моделі.

Автоматичний периметр PTS 2000

Автоматичний периметр PTS 2000 призначений для дослідження поля зору та задає нові стандарти. Всі необхідні функції виконуються так просто, як ніколи раніше, чи це відбіркове тестування або кінетична периметрія з контролем вручну. У даному периметрі – один з найбільших у світі діапазонів тестування поля зору. А також маса опцій, включаючи всі розміри стимулів Гольдмана та кольори стимулів, що використовуються у периметрії.

оборудование клиники око в харькове 10

Лазер Alcon Pure Point

Лазер Alcon Pure Point —​ зелений лазер​, що має виняткове поєднання експлуатаційних характеристик, довговічності й надійності, універсальності та портативності в одній системі. Ця система дає змогу проводити трабекулопластику в разі глаукоми, а також ефективно лікувати патології сітківки, зокрема в пацієнтів з короткозорістю й цукровим діабетом. Усі операції, проведені за допомогою лазера Alcon Pure Point, безпечні й проходять без ускладнень.

оборудование клиники око в харькове 9

Ультразвуковий діагностичний сканер Vumax HD

Vumax HD від компанії Sonomed Escalon – ультразвуковий сканер преміум-класу.

На сьогоднішній день – це золотий стандарт УЗД, завдяки якому ми проводимо діагностику нашим пацієнтам на найвищому рівні. Ультразвукове дослідження в МЦ “ОКО” входитиме в базову та розширену діагностику зору за наявності показань.

УЗД проводиться для визначення низки захворювань органу зору, особливо при помутнінні рогівки, зрілої катаракті, крововиливі або запальних помутніннях склоподібного тіла.
Крім того, для диференціальної діагностики внутрішньоочних новоутворень та розрахунку параметрів штучного кришталика перед хірургією катаракти.

Біометр LENSTAR LS 900 HAAG Streit Diagnotics

Біометр LENSTAR LS 900 — професійне вирішення в галузі безконтактної біометрії ока, дані якої використовують для розрахунку інтраокулярних лінз. Відмінними особливостями оптичного біометра є високі точність і відтворюваність результатів вимірювань.

оборудование клиники око в харькове 8

Авторефкератометр Shin Nippon

Високотехнологічний апарат, що дає змогу вимірювати рефракцію ока й досліджувати кривину рогівки. Автоматичний індикатор наведення й фокусування підказує лікареві найзручніший момент для початку вимірювання, а унікальний метод фіксації ока на мішені робить вимірювання точними, значно зменшуючи вплив акомодації.

оборудование клиники око в харькове 6

Щілинна лампа Alcon SL-1000

Використовуючи цей прилад, лікар-офтальмолог проводить візуальну діагностику всіх структур ока. Завдяки сучасній оптичній технології, зображення має дуже високу роздільну здатність, що значно поліпшує якість досліджень ока пацієнта.

оборудование клиники око в харькове 5

Автоматичний безконтактний тонометр Shin-Nippon NCT-200

Його використовують у діагностиці зору для вимірювання внутрішньоочного тиску пацієнта. Час обстеження на цьому обладнанні максимально скорочується через удосконалену функцію вирівнювання й автопострілу.

оборудование клиники око в харькове 4

Немідріатична фундус-камера NFC-700

Унікальний діагностичний інструмент для огляду та документації стану сітківки та зорового нерва. Повністю автоматичне 3D-відстеження та отримання знімків очного дна.

За допомогою NFC-700 ми своєчасно знаходимо прояви діабетичної ретинопатії, вікової макулодистрофії, гіпертонічної ретинопатії, відшарування сітківки, новоутворень, глаукоми та інших захворювань.

оборудование клиники око в харькове 3

Безконтактний тонометр Icare IC100

Цей фінський тонометр дає змогу максимально швидко, точно й безболісно виміряти внутрішньоочний тиск.
Принцип його роботи полягає в зіткненні одноразового наконечника з рогівкою ока, з подальшим відскоком від неї.
Сам контакт — миттєвий, а давач практично невагомий. Це дає змогу проводити вимірювання тиску швидко й без неприємних відчуттів, навіть маленьким дітям.

клиника око оборудование 2

Лікувальний комплекс "Амбліокор"

Один із найкращих приладів для апаратного лікування. З його допомогою відновлюється гострота зору дитини чи дорослої.
Застосовуємо для відновлення гостроти зору при:

 • короткозорості (міопії),
 • далекозорості (гіперметропії),
 • астигматизмі,
 • косоокості,
 • амбліопії.

Як працює?

Під час перегляду мультфільму створюється зворотний зв’язок між роботою мозку та зображенням.
Якщо обробка йде не так, як потрібно, зображення вимикається, якщо все правильно – вмикається.
Мозок, бажаючи дивитись цікаві картинки, незалежно від волі пацієнта формує новий “режим” своєї роботи, результатом яких є значне покращення гостроти зору.

Цей метод лікування забезпечить безопераційне відновлення гостроти зору за умови повної безпеки для здоров’я Вашої дитини!

Ультразвуковий пахиметр DGH 55B (Pachmate 2)

Це устатковання — портативний ультразвуковий пристрій на батарейках, який використовують в офтальмології для вимірювання товщини рогівки ока. Pachmate 2 призначено для надання допомоги під час екранування глаукоми.

оборудование клиники око в харькове 2

Автоматичний проєктор знаків Eucaris TSCP-800

Його використовують у діагностиці зору пацієнта. Пристрій оснащено поляризаційним і червоно-зеленим фільтром, він забезпечує високу якість зображення, а також має всі потрібні оптометристам тести, серед яких: літери, цифри, малюнки, кільця Ландольта, оптотипи Снеллена, бінокулярний баланс, крос-циліндри й багато іншого, що дає змогу домогтися найліпших результатів на етапі діагностування.

оборудование клиники око в харькове

Портативний тонометр Icare HOME

Портативний тонометр Icare HOME призначений для самостійного вимірювання внутрішньоочного тиску в домашніх умовах пацієнтами з глаукомою або підозрою на глаукому, яким необхідний моніторинг внутрішньоочного тиску за призначенням лікаря.

Результати зберігаються у внутрішній пам’яті тонометра. Таким чином, ваш лікар буде стежити за вашими показниками.
Нова концепція з безперервним моніторингом надає більше інформації офтальмологу та комфорту для пацієнта.

Принцип дії приладу є унікальною запатентованою методикою вимірювання – технологією відскоку, яка полягає в миттєвому ударі маленького, одноразового і стерильного наконечника по центру рогівки, що робить можливим вимір ВГД акуратно і точно. Використання анестезії непотрібен, т.к. час наконечника на рогівку настільки мало, що корнеальний рефлекс не встигає виникнути.