fbpx

Харків,
пров. Отакара Яроша, 12-А 0800 330 960 (дзвінки безкоштовні)

Харківська обл., Люботин,
вул. Травнева, 15-8 («Теремок»), 2 поверх +38 095 720 26 05

Підбір окулярів і лінз

Якщо проблема з зором не вимагає оперативного втручання і її розв’язують окулярами чи лінзами, ми визначаємо їхні точні характеристики й замовляємо потрібну модель. Перевагою підбору оптики в центрі «ОКО» є те, що ми самі проводимо діагностику, а значить, бачимо повну картину стану ваших очей, можемо направити вас на додаткову консультацію до лікаря й підбираємо максимально точну корекцію, враховуючи всі нюанси вашого зору. Пропонуємо окуляри від світових виробників — Rodenstock, Carl Zeiss, Essilor, Hoya, OptimEyes, Dagas, контактні лінзи Alcon, Bausch & Lomb, CooperVision, нічні лінзи від лідера ринку Paragon.

З практичної точки зору

подбор очков для зрения

Проводимо діагностику

Навіть якщо ви приходите до центру з приписами від лікаря, ми однаково зобов’язані їх ще раз перевірити. Часто діагностику проводить той самий оптометрист, який потім виписує рецепт.

подбор очков харьков

Підбираємо оправу

Нарівні з даними діагностики ми враховуємо ваш спосіб життя й минулий досвід носіння окулярів або лінз, а також з’ясовуємо, для яких цілей вони вам потрібні найперше: для тривалого носіння, роботи за комп’ютером, читання чи кермування автомобілем. Під ці запити ми запропонуємо вам кілька варіантів окулярів або лінз. Виготовлення окулярів займає від 2 днів до кількох тижнів залежно від параметрів. Контактні лінзи є в нас у наявності; у рідкісних випадках вони приходять за 5 днів після замовлення. Оправу для окулярів ви можете підібрати відразу в нашому медцентрі.

Проводить

50 хвилин

Підбір оптики — 250 гривень

При замовленні базової оптики та лінз підбір безкоштовний

Підготовка пацієнта

Для підбору оптики ніякого підготування не треба. Але подумайте заздалегідь, які функції в окулярах або лінзах для вас найважливіші.​

Питання-відповідь

Як працюють нічні лінзи?

Носіння нічних лінз — це альтернативний спосіб корекції зору без окулярів, м’яких лінз або лазера. Їх рекомендують дітям з прогресувальною міопією та дорослим, яким з різних причин не підходять м’які лінзи. На ніч ви надіваєте лінзи спеціальної форми, які делікатно змінюють вашу рогівку так, щоб удень зір досяг 80—100-відсоткової чіткості.
Щоб підібрати такі лінзи, вам слід припинити носити м’які контактні лінзи за 3 дні до консультації, а жорсткі контактні лінзи — за 2 тижні. Вартість двох стандартних лінз становить 10 000 гривень.

Ціни

ОПТИКА

Підбір окулярів або МКЛ 250 грн
Підбір прогресивних окулярів 400 грн