fbpx

Харків,
пров. Отакара Яроша, 12-А 0800 330 960 (дзвінки безкоштовні)

Харківська обл., Люботин,
вул. Травнева, 15-8 («Теремок»), 2 поверх +38 095 720 26 05

Лазерна корекція зору

Ефективний і безболісний спосіб забути про окуляри та контактні лінзи, якщо у вас короткозорість, далекозорість або астигматизм.

У ході корекції лазер дбайливо впливає на поверхню рогівки (передня прозора частина ока), виправляючи фокусування світла в оці, що надає гарний зір. Результат та безпеку корекції забезпечує найновіший у Харкові комплекс обладнання 2021 року від німецької компанії Wavelight. Процедура безболісна, комфортна та займає кілька хвилин. Застосовуємо персоналізовані програми та найбезпечніші методики (наприклад, безконтактну Streamlight).

Як це працює

Промінь світла потрапляє на рогівку – зовнішню лінзу ока. Рогівка заломлює світло і відправляє його через зіницю та кришталик у потрібну точку сітківки. Звідти через зоровий нерв сигнали відправляє у мозок.

При короткозорості, далекозорості, астигматизмі через особливості форми рогівки промені світла неправильно переломлюються, і не фокусуються на потрібній точці сітківки, і людина бачить розпливчасто.

У ході лазерної корекції промінь випаровує частину тканини рогівки та змінює її параметри та форму таким чином, щоб промені світла після заломлення фокусувалися у потрібній точці сітківки, і картинка ставала чіткою.

Переваги лазерної корекції в ОКО

Обладнання останнього покоління

Найновіший у Харкові комплекс приладів для діагностики та корекції: ексімерний лазер Wavelight EX500 версії 2021 року, а також діагностичні пристрої Wavelight Oculyzer II та Wavelight Topolyzer Vario. Усі три прилади становлять єдину інноваційну систему від компанії Wavelight. Завдяки цьому лазерна корекція та обстеження перед нею проводяться на світовому рівні.

КОМПЛЕКСНА РОБОТА ТЕХНОЛОГІЙ

Робота лазера та приладів діагностики скоординована. Наприклад, Topolyzer Vario сканує райдужку пацієнта і передає дані в лазер EX500, який розпізнає око по малюнку райдужної оболонки під час лазерної корекції і зорієнтує осі астигматизму. Це одна з багатьох унікальних «фішок», доступних на єдиному комплексі від Wavelight, які роблять операцію максимально безпечною та персоналізованою.

Досконалі програми корекції

Лідер лазерних технологій Wavelight EX500 дозволяє використовувати найскладніші програми корекції із доступних на сьогодні. В результаті корекції наші пацієнти можуть отримати неймовірну чіткість, яскравість та контрастність зору.

Найнадійніші методики

Для нас на першому місці безпека пацієнта та стабільний результат корекції на десятиліття. Тому ми використовуємо перевірені поверхневі методики, які є особливо безпечними з нашим єдиним комплексом приладів 2021 року.

З практичної точки зору

ДІАГНОСТУЄМО І ПЛАНУЄМО

Крім базової діагностики, проводимо томографію очей, а також обстеження на діагностичних пристроях Topolyzer Vario та Oculyzer II (світовий стандарт для проведення діагностики та планування корекції). З їх допомогою вивчаємо всі особливості, параметри рогівки і створюємо її карту в 48 000 точок.
Topolyzer Vario сканує та фотографує райдужку та передає зображення в лазер, для ідентифікації ока та орієнтації осей астигматизму під час корекції.
За допомогою Oculyzer II виявляємо такі серйозні протипоказання, як кератоконус.

ОБИРАЄМО ЛАЗЕРНУ ПРОГРАМУ

  • Програма впливає на якість зору після лазерної корекції – визначає його чіткість, яскравість та контрастність, особливо при падінні освітлення, а також рівень візуальних спотворень.

Пропонуємо стандартну асферичну, персоналізовану асферичну, топографічну програми, а також Countura Vision.

ОБИРАЄМО МЕТОДИКУ КОРЕКЦІЇ

Пропонуємо найбезпечніші та перевірені світові методики: безконтактну Streamlight, LASEK, PRK, TransPRK.

Методика корекції впливає на тривалість та особливості реабілітаційного періоду, а також безпеку стану ока після процедури.

ПРОВОДИМО ЛАЗЕРНУ КОРЕКЦІЮ

Процес корекції триває до 30 секунд, а процедура загалом – близько 10 хвилин, включаючи етапи:
1) анестезія краплями;
2) установка фіксатора повік, щоб уникнути моргання;
3) запуск системи відстеження мікрорухів ока (eyetracking);
4) забезпечення доступу до зони корекції (залежно від методики) та безпосередньо лазерна корекція;
5) обробка поверхні та встановлення тимчасової захисної лінзи (знімається на 5 день).

ПРОВОДИМО КОНТРОЛЬНІ ОГЛЯДИ

Оглядаємо наступного дня після проведення лазерної корекції, а також через 5 днів (де знімаємо тимчасову захисну лінзу) та місяць.

10-15 хвилин в операційній

12 000 - 17 000 грн
(залежно від методики та програми)

Відео та фото послуги

Методики лазерної корекції в «ОКО»

Від вибору методики залежать тривалість та особливості реабілітаційного періоду, а також безпека стану ока після процедури.

В «Око» застосовуються лише найбезпечніші поверхневі методики. Лазер випаровує найтонший шар тканини поверхні рогівки у заданій зоні.

Streamlight

Безконтактна, повністю автоматизована методика, яка ліквідує «людський фактор» та ймовірність будь-яких помилок у процедурі.

Лазер EX 500 самостійно здійснює всі розрахунки, випаровує мінімальну площу епітелію і одномоментно точково впливає на рогівку з метою корекції. На 5 днів надягається захисна лінза.

Перевершує інші поверхневі методики за рівнем комфорту під час та після процедури, швидкості реабілітації та досягнення результату.

LASEK

Друга основна методика корекції в медичному центрі ОКО.

Дозволяє проводити найперсоналізованіші процедури корекції з доступних у світі, з приголомшливими результатами.

Епітелій відокремлюється від рогівки за допомогою спиртового розчину та зберігається. Після цього відбувається лазерна корекція поверхневого шару рогівки і епітелій повертається на місце. На 5 днів надягається захисна лінза.

PRK

Епітелій з поверхні рогівки механічно видаляється спеціальним скребком, після чого лазер здійснює корекцію за будь-якою програмою. Потім на 5 днів надягається захисна лінза.

Переваги: найбільш підходяща методика в окремих випадках.

Недоліки: більший дискомфорт, період реабілітації довший.

Trans-PRK

Найсучасніша безконтактна варіація методики PRК. Поетапно працюють дві програми лазера. Першим етапом лазер випаровує епітелій, другим – проводиться корекція за будь-якою програмою. На 5 днів надягається захисна лінза.

Переваги: вартість нижча за Streamlight.

Недоліки: двоетапна робота лазера нагріває тканини рогівки, що дещо знижує точність корекції.

Міжнародна класифікація методик

ЯК ВИБРАТИ?

Від методики лазерної корекції залежить, який шар рогівки піддасться лазерному впливу: поверхня (передній шар) або строма (глибокий, середній шар), і як буде забезпечений доступ до цього шару.

Поверхневі методики

Їх п’ять: Streamlight, LASEK, PRK, Trans-PRK, EpiLASIK. Впливу лазера точково піддається поверхневий тонкий шар рогівки. Він захищений шаром тканини епітелію, який необхідно прибрати із зони роботи лазера різними способами. Спосіб усунення епітелію – основна відмінність однієї поверхневої методики від іншої.

Переваги

Ці методики більш вивчені та безпечні. Відсутні небезпечні післяопераційні ризики, притаманні клаптевим методикам. Краще для людей, які ведуть активний спосіб життя, спортсменам та представникам «небезпечних» професій, а також людям із синдромом сухого ока. Процедура корекції комфортніша. Вище стабільність стану очей впродовж життя. Лише вони дозволені для застосування пацієнтам з тонкою рогівкою та іншим групам ризику.

Недоліки

Мінімальний або відчутний дискомфорт протягом перших днів після операції (пов’язаний із відновленням епітелію). Фінальний результат корекції досягається поступово протягом 4-6 тижнів. Є невелика ймовірність виникнення хейзу (помутніння), який успішно усувається очними краплями або в крайньому випадку лазером.

ІНТРАСТРОМАЛЬНІ АБО ЛОСКУТНІ МЕТОДИКИ

Лазер впливає на середній шар рогівки. На поверхні рогівки робиться мікророзріз і викроюється клапоть, який піднімається і дає можливість лазеру випарувати середній шар, після чого клапоть закривається. Лоcкутних методик існує дві: LASIK (клапоть робиться лезом приладом-мікрокератома) і більш сучасна FemtoLASIK (клапоть формується променем фемтолазера).

Переваги

Результат корекції досягається в той же день, після процедури дискомфорт мінімальний.

Недоліки

Розріз на рогівці назавжди залишається “слабким місцем”. Може статися усунення або деформація рогівкового клаптя внаслідок удару або іншого фізичного впливу, що призведе до повторного хірургічного втручання. Є ризики погіршення синдрому сухого ока, кератоекстазії та вростання епітелію під клаптем.

Relex-SMILE

Не відноситься до традиційних ексимерлазерних методик, виконується лише за допомогою фемтолазера. У рогівці виробляється мікророзріз та формується оптична лентикула, яка видаляється пінцетом, за рахунок чого змінюється форма рогівки та відбувається корекція.

Переваги

Результат корекції досягається в той же день, після процедури дискомфорт мінімальний.

Недоліки

Технологічна, але наймолодша і найменш перевірена з методик. Діоптрійний діапазон корекції менший, ніж у ексімерлазерних методик.

ПРОГРАМИ
ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ

ПРОГРАМИ ВИЗНАЧАЮТЬ АЛГОРИТМ РОБОТИ ЛАЗЕРА ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ — ЯК ВІН ВПЛИВАТИМЕ НА РОГІВКУ, ЗМІНЮЮЧИ ЇЇ ФОРМУ І ПАРАМЕТРИ.

Саме вибір програми впливає на чіткість, яскравість та контрастність зору після процедури, особливо при падінні освітлення. Найбільш досконалі програми дозволяють відтворити ідеальну форму рогівки, але підвищують вартість процедури та вимагають наявності комплексу обладнання, як у “Око”.

СТАНДАРТНА АСФЕРИЧНА ПРОГРАМА — OPTIMIZED

Забезпечує точну, безпечну та комфортну корекцію зору. Зберігається природна форма рогівки, що зменшує, інколи ж і усуває асферичні аберації після операції.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНА АСФЕРИЧНА ПРОГРАМА — CUSTOMIZED

Золота середина. Зберігається як природна форма рогівки, так і її індивідуальна асферичність. Якість нічного та сутінкового зору підвищується. Корекція короткозорості та астигматизму відбувається одномоментно, що підвищує точність.

ТОПОГРАФІЧНА ПРОГРАМА — TOPOGUIDED

Максимально персоналізований профіль рогівки формується з урахуванням топографічної карти, яку створює на стадії діагностики прилад Topolyzer Vario, аналізуючи поверхню рогівки в 22 тисячах точок. Тільки з цією програмою можлива корекція нерегулярних рогівок. Підходить не всім пацієнтам.

Streamlight

По суті, одночасно є і лазерною програмою та методикою, що дозволяє провести безконтактну однокрокову корекцію. Дає точні результати, ліквідує людський фактор та ймовірність помилок у процедурі. Детальніше – у розділі методик.

Countura Vision

Найбільш досконала та персоналізована з доступних у світі, але підходить тільки для очей без ускладнень. Запобігає появі сферичних аберацій та дає максимально можливу якість та гостроту зору. Індивідуальна топографічна карта рогівки створюється пристроями Topolyzer Vario та Oculyzer II на основі аналізу рогівки у 47 000 пікселів. У 92,6% пацієнтів зір покращується до 100% та вище.

ФОТОТЕРАПЕВТИЧНА ПРОГРАМА — PTK

Дозволяє лікувати хейзи (поверхневі помутніння) та деякі дистрофії рогівки. Також застосовується за методикою Транс-ФРК для випаровування епітелію.

Підготування до лазерної корекції

Заплануйте відпустку 5 днів для комфортної реабілітації.

Не використовуйте м’які контактні лінзи протягом 5-7 днів до діагностики, жорсткі контактні лінзи – 1 місяць, нічні лінзи – 3 місяці.

За день до корекції бажано не застосовувати косметичні засоби, вимити обличчя та волосся.

Для зручності в день процедури бажано мати бавовняний одяг без капюшона та вузького горла, що не стискає рухів.

Питання-відповідь

Чи буде боляче під час лазерної корекції?

Процедура абсолютно безболісна та цілком комфортна. Це одна з переваг поверхневих методик, які ми застосовуємо.

Певні неприємні відчуття ви ймовірно зазнаєте в перші дні після процедури, але це залежить від індивідуальної чутливості пацієнта та пов’язано з відновленням епітелію в зоні корекції.

Чи не втрачу я зір через неправильну роботу лазера?

Абсолютно виключено. Лазер працює на мікроскопічну глибину, впливаючи на поверхню ока, і фізично не може торкнутися більш глибоких шарів ока, пошкодивши зір. Цей факт є аксіомою і закріплений юридично. Крім того, наш лазер EX 500 останньої версії 2021 року має всі існуючі системи безпеки. Наприклад, система eyetracking відстежує навіть мінімальні рухи ока в ході процедури та забезпечує роботу лазера в строго заданій зоні.

Чи не повернеться згодом мій поганий зір?

Лазерна корекція робиться протягом усього життя. Упродовж десятиліть зір зберігається добрим, проте з віком у багатьох людей розвивається пресбіопія – нормальна втрата здатності до фокусування поблизу. Це з старінням організму і не залежить від проведеної лазерної корекції. Пресбіопія також лікується різними способами.

Чи може зір стати гіршим, ніж зараз?

Ні, в результаті корекції зір стане кращим, це обумовлено принципами роботи нашого лазера, який технічно не може погіршити ситуацію.

Зір може погіршитися виключно в результаті ускладнень, проте при методиках і обладнанні, що використовуються в нашому медичному центрі, ймовірність серйозних ускладнень практично виключена.

Чи не вплинуть вагітність та пологи на зір після проведеної лазерної корекції?

Вагітність та лазерна корекція ніяк не пов’язані.
Проблеми із зором унаслідок вагітності можуть виникнути з зовсім іншої причини.

Підвищені фізичні навантаження провокують відшарування сітківки, що може призвести до сліпоти.

Тому необхідно до пологів пройти діагностику зору та у разі необхідності провести зміцнення сітківки лазером (фотокоагуляцію).

Чи можна займатись спортом?

За винятком місяця після операції ви можете займатися будь-якими видами спорту.
Одна з основних переваг використовуваних нами методик (Стрімлайт, ЛАСЕК, ФРК) над інтрастромальними (ЛАСІК, ФемтоЛАСІК) полягає у відсутності ризику усунення рогівкового клаптя внаслідок травми або іншого фізичного впливу на око, у тому числі при заняттях контактними видами спорту або активному способі життя.
Таке зміщення вимагатиме хірургічного втручання, але цілком виключено у випадку з нашими методиками проведення лазерної корекції.

Ціни

ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ

Корекція за безконтактною програмою-методикою Streamlight

17 000 грн

Корекція за стандартною асферичною програмою (Optimized)

Методики LASEK, PRK, Trans-PRK при міопії до -6.0 дптр або астигматизмі до -1.75 дптр 12 000 грн
Методики LASEK, PRK, Trans-PRK при міопії від -6.25 дптр, астигматизмі від -2.0 дптр, всіх варіантах гіперметропії та змішаному астигматизмі 14 000 грн

Корекція за персоналізованою асферичною програмою (Customized)

Методики LASEK, PRK, Trans-PRK при міопії до -6.0 дптр або астигматизмі до -1.75 дптр 14 000 грн
Методики LASEK, PRK, Trans-PRK при міопії від -6.25 дптр, астигматизмі від -2.0 дптр, всіх варіантах гіперметропії та змішаному астигматизмі 14 000 грн

Корекція за персоналізованою топографічною программе (Topoguided)

Методики LASEK, PRK, Trans-PRK 15 000 грн

Терапевтична лазерна корекція (програма PTК)

7 000 грн

Лазерна корекція залишкової аметропії

5 000 грн

Діагностика перед лазерною корекцією

Включає: обстеження на приладах Topolyzer Vario та Oculyzer II, візометрія, пневмотонометрія, кераторефрактометрія, біомікроскопія переднього відрізка ока, гоніоскопія, пахіметрія, тест на бінокулярність, вимірювання передньозаднього відрізка ока, медикаментозне лікування видача витягу з повними даними діагностики. Також, при необхідності проводяться: УЗД очей, визначення контрастної чутливості, тест Ширмера, дослідження відчуття кольору. 900 грн

*Вартість лазерної корекції вказана за одне око і включає проведення процедури, всі одноразові витратні матеріали та медикаменти, що застосовуються в ході операції, анестезіологічний супровід, стандартний набір очних крапель (застосовуваних у післяопераційний період), післяопераційні огляди пацієнта протягом 1 місяця.