fbpx

Харків,
пров. Отакара Яроша, 12-А 0800 330 960 (дзвінки безкоштовні)

Харківська обл., Люботин,
вул. Травнева, 15-8 («Теремок»), 2 поверх +38 095 720 26 05

Маргарита Володимирівна Фрянцева

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Займається діагностикою, лікуванням дітей і підбором оптики для них.

2018 року опанувала спеціалізацію дитячого офтальмолога, у лютому 2020-го пройшла навчальний курс терапії рефракції нічними лінзами. Має досвід роботи з дорослими пацієнтами, тепер займається переважно дитячою офтальмологією та ортокератологією — підбором нічних лінз Paragon. Молода лікарка, до якої вже прагне записатися багато пацієнтів. Знає іноземні мови. Приймання дитини перетворює на гру.

Команда

Наталія Юріївна Бачук

головний лікар й засновниця медцентру

Катарактальний хірург з 25-річним досвідом, офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Має значний досвід хірургії на базі лікарні ім. Л. Л. Гіршмана й офтальмологічних відділів інших міст України.

Початок її шляху в хірургії збігся з початком розвитку нових малоінвазивних методів оперування катаракти. Наталія Юріївна вчилася вже по-новому й продовжує використовувати сучасні технології в медцентрі. Паралельно з роботою в центрі «ОКО» виконує обов’язки доцентки кафедри офтальмології Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО), займається науковими дослідженнями у сфері катарактальної хірургії і судинної патології органу зору. Член Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Щорічно бере участь у профільних європейських конгресах, впроваджує в медцентрі сучасні методики лікування й оснащує його інноваційним медичним обладнанням.

Соболева-Ирина-Анатольевна

Ірина Анатоліївна Соболєва

консультант медцентру

Доктор медичних наук, декан хірургічного факультету ХМАПО, офтальмолог з 25-річним досвідом.

Добра подруга медцентру, чий досвід допомагає в найскладніших ситуаціях судинної патології органу зору (цьому присвячено її докторську дисертацію). Ми консультуємося з Іриною Анатоліївною онлайн, у нашому медцентрі або на кафедрі офтальмології в ХМАПО. За попереднім записом вона приймає пацієнтів у медцентрі.

Артем Жараспаєвич Уразов

вітреоретинальний хірург

Лікар-офтальмолог вищої категорії. Провів десятки тисяч успішних операцій.

Спілкується спокійно й розважливо, оперує швидко та легко. Дифірамбів на свою адресу не любить, хоча цілковито заслужив їх. Працює в багатьох клініках України як спеціально запрошений хірург.

Олеся Романівна Бачук

лікар-офтальмолог

З великим успіхом проводить лазерну корекцію зору, лезерне лікування патологій сітківки, асистує в хірургії катаракти.
Крім того, є одним з ведучих лікарів-діагностів нашого медцентру.

Алеся Дмитрівна Лата

лікар-офтальмолог

Чуйний фахівець з глибокими знаннями і одна з ведучих лікарів-діагностів “Око”.  Завжди детально пояснює, яке лікування прописано пацієнтові й чому, веде пацієнта до самого одужання і турбується, щоб усе пройшло якнайліпше.

Олена Сергіївна Камінська

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Спеціалізується на діагностиці та дитячій офтальмології.

Скрупульозний лікар, який ніколи не залишить жодного симптому без уваги. Відповідальна, уважна та ввічлива, знайде підхід до кожного пацієнта.

 

Асмік Абовівна Мхітарян

офтальмолог, офтальмохірург

Хірург з 12-річним досвідом. Спеціалізація — окулопластика.

Офтальмохірург, останні шість років займається блефаропластикою, регулярно підвищує кваліфікацію в Українській академії пластичної хірургії. Вважають, що блефаропластику ліпше довіряти саме офтальмохірургові, а не просто пластичному хірургові, і з цим згодні колеги по центру «ОКО», багато хто з яких уже вдався до допомоги Асмік Абовівни.

Дарина Олександрівна Коновалова

ретинолог, лазерний хірург

Лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці й лікуванні захворювань сітківки, нейроофтальмологічних патологіях і глаукомах.

Раніше працювала в Інституті невідкладної і відновної хірургії ім. В. К. Гусака в Донецьку: консультувала дуже важких пацієнтів у відділах опіків, хірургії, неврології, гематології та лор-хвороб. «Найліпший лазерний стрілець нашого часу» за оцінкою колег. Роботу в центрі «ОКО» поєднує з роботою офтальмолога-консультанта в Інституті загальної невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева.

детский офтальмолог

Раїса Григорівна Вікман

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Лікар-офтальмолог вищої категорії. Спеціалізація — діагностика й лікування дітей.

У медицині вже 38 років, з яких 28 — в офтальмології. Досвідчений й високопрофесійний лікар, що бачила вже майже все.

Ганна Володимирівна Литвіщенко

лікар-офтальмолог, дитячий офтальмолог

Спеціалізується в діагностиці й консультуванні пацієнтів.

Лікар, що поєднує в собі прагнення допомогти кожному пацієнтові та вміння створити затишок у всьому медцентрі. Без усмішки — хоча б у погляді — не помічена жодного разу.

Юлія Глібівна Доля-Попсуйшапка

лікар-офтальмолог

Спеціалізується на діагностиці, проводить лазерне лікування. У вересні 2020 р. пройшла курси підвищення кваліфікації «Лазери в офтальмології» на базі Одеського інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова.

Віддана своїй роботі. Тонко відчуває людей, легка в спілкуванні, дотепна.

Катерина Володимирівна Погудіна

лікар-офтальмолог

Лікар з 12-річним досвідом. Спеціалізується на діагностиці й лікуванні очей.

Так само точна в діагностиці, як доктор Гаус, але водночас спокійна, зосереджена й ввічлива. Працює з найскладнішими лікарськими випадками.