fbpx

Харків,
пров. Отакара Яроша, 12-А 0800 330 960 (дзвінки безкоштовні)

Харківська обл., Люботин,
вул. Травнева, 15-8 («Теремок»), 2 поверх +38 095 720 26 05

Лазерне лікування

Лазерне лікування в офтальмології застосовують майже скрізь: або як основний метод, або як етап лікування. Лазером Alcon Pure Point ми можемо лікувати пацієнтів з периферичними дегенераціями, розривами й відшаруванням сітківки, тромбозами вен сітківки, ураженнями очного дна в разі діабету та відкритокутовими глаукомами. YAG-лазер, що розтинає поверхні, допомагає нам у разі вторинної катаракти, післяопераційних спайок, глауком, захворювань склоподібного тіла. Лікування лазером здійснюють під крапельною анестезією, іноді в кілька сеансів.

офтальмолог Дарина Александровна Коновалова
Дарина Олександрівна Коновалова

ретинолог, лазерний хірург

З практичної точки зору

лечение открытоугольной глаукомы

Проводимо процедуру

Готуватися до лазерного лікування пацієнтові не треба. Ви прийдете в медцентр, вам закапають анестетик і краплі для розширення або звуження зіниць залежно від проведеної процедури, надінуть контактну лінзу. Вплив лазером відбуватиметься через лінзу, як під час звичайного огляду очного дна в процесі діагностики. Лазер і світлові спалахи трохи відчуватимуться, але без болю. У процесі лікар використовуватиме щілинну лампу, у яку дивляться, як у мікроскоп. Після процедури 2—3 години зберігатимуться «засвітки» (темні плями перед очима), потім колишній зір повернеться.

Контролюємо результат

Деякі захворювання вимагають кількох лазерних процедур. План лікування ми обговоримо з вами після діагностики. За два тижні після лікування вам призначать контрольний візит, під час якого лікар оцінить успішність проведених маніпуляцій і призначить додаткові, якщо вони знадобляться.

Проводить

30 хвилин

≈2500 гривень за один сеанс

Підготування пацієнта

Передопераційне підготування в разі лазерного лікування не потрібно. Перед процедурою вам закапають краплі для розширення або звуження зіниці — саме в такому стані проводять лікування.

Питання-відповідь

Чи буде боляче під час процедури?

Лазерне лікування проводять під анестезією, тому больові відчуття в пацієнтів виникають украй рідко. На початку процедури ви можете відчути контакт з лінзою і закапування знеболювальних крапель.

Чи є обмеження після лазерного лікування?

Так, протягом 2 тижнів заборонені фізичні навантаження, сауна, лазня й гарячі ванни. Протягом 10 днів треба буде закапувати протизапальні краплі.

Ціни

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ

Відмежувальна лазеркоагуляція розривів сітківки, периферичних дистрофій сітківки (один сеанс) 2500-4500 грн
Профілактична периферічна лазеркоагуляція 360° 4500 грн
Панретинальна лазеркоагуляція сітківки при діабетичної ретинопатії (один сеанс) 3000 грн
Панретинальна лазеркоагуляція сітківки при діабетичної ретинопатії (курс лікування) 10000 грн
Лазерне лікування глаукоми (трабекулопластика) – один сеанс 2000 грн
Дисцизія вторинної плівчастої катаракти 3000 грн
Лазерна ірідектомія 2000 грн
Лазерна гоніодесцеметопунктура 2000 грн
Лазерна гіалоідотомія 2500 грн

* Вартість включає всі витратні матеріали та вказана за процедуру на 1 оці